جمعه 26 مرداد 1397


آکادمی بایننس، محلی برای آینده ارزهای دیجیتال

آکادمی بایننس، محلی برای آینده ارزهای دیجیتال ایننس آکادمی که با دامنه www.binance.vision در دسترس است، به طور جهانی در دسترس خواهد بود و طیف وسیعی از موضوعات اساسی و پیشرفته را در برخواهد گرفت که این موضوعات شامل بلاک چین و کاربردهای آن تا ارزهای دیجیتال و بهترین اقدامات امنیتی می‌باشد.


5 ساعت پیش


NEO نسخه 3.0 به زودی عرضه می‌گردد

NEO نسخه 3.0 به زودی عرضه می‌گردد این پلتفرم جدید ثبات و تعداد تراکنش بیشتری در ثانیه (TPS) ارائه می‌دهد و شبکه نئو را برای استفاده های واقعی روی بستر آن آماده خواهد کرد.


5 ساعت پیش


انتقال جنجالی بیت‌کوین؛ نهنگ یا دستکاری قیمت؟

انتقال جنجالی بیت‌کوین؛ نهنگ یا دستکاری قیمت؟ دقیقا حدود یک ساعت قبل از اینکه بیت کوین دوباره خود را به بالای ۶۰۰۰ دلار برساند، مقدار ۱۸۰۰۰ بیت کوین از هفده کیف پول مختلف به کیف پول صرافی بیتمکس (BitMEX) منتقل شد.


5 ساعت پیش


فریم‌ورک جدید برنامه نویسی اتریوم

فریم‌ورک جدید برنامه نویسی اتریوم جوزف لوبین در توییتر خود نوشت توسعه دهندگان هم اکنون می توانند به ترافل، دریزل و گاناش دسترسی داشته باشند تا اتریوم را بسیار کارآمدتر بررسی و توسعه دهند.


5 ساعت پیش


کاربرد بلاک‌چین در جلوگیری از تقلب در یک محصول

در ادامه کاربردهای بلاک‌چین نوبت به حفاظت از آثار هنری و معرفی آن می‌رسد. فناوری بلاک‌چین، قادر است نشان دهد که چه کسی مالک چه چیزی‏ است و چه کسی مجاز و دارای صلاحیت در واگذاری مجوز بهره‌برداری است.


6 ساعت پیش


دلقک توئیتری کریپتو و شوخی‌هایش

این اکانت موضوعاتی که در فضای کریپتوی توییتر به‌صورت ناگهانی برجسته می‌شد را مورد هدف قرار می‌داد و با این کار به محبوبیت خوبی هم رسید. در ادامه برخی از توییت‌ها و موضوعاتی که این کاربر آن‌ها را سوژه کرده خواهیم داشت


6 ساعت پیش

رویدادهای پیش رو


27
مرداد
1397

آمریکا – فیلادلفیا
1 روز باقی مانده
31
مرداد
1397

آمریکا – لس‌آنجلس
5 روز باقی مانده
02
شهریور
1397

آمریکا – شیکاگو
7 روز باقی مانده
06
شهریور
1397

سنگاپور – سانتک‌سیتی
11 روز باقی مانده
08
شهریور
1397

آمریکا – فیلادلفیا
13 روز باقی مانده
09
شهریور
1397

تایلند – بانکوک
14 روز باقی مانده