چهارشنبه 23 آبان 1397

مهندس علیرضا زجاجی

مهندس علیرضا زجاجی تحصیل کرده‌ی مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناس تحلیل سیستم از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر طوسی است. وی کارشناس خبره‌ی تحلیل و طراحی سیستم‌های اطلاعاتی و اطلاع رسانی با ۲۵ سال سابقه‌ی درخشان در این حوزه است. او در کنار امور دیگر به تدریس نیز اشتغال داشته است. رویکرد وی در سال‌های اخیر کار بر روی رمزارزها یا ارزهای دیجیتال است.

مهندس سعید صنیع پور

مهندس سعید صنیع پور تحصیل کرده‌ی رشته‌ی کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشکده فنی دانشگاه تهران است. وی بیش از ۱۶ سال در صتعت فناوری اطلاعات سابقه‌ی فعالیت دارد. از سوابق وی می‌توان مدیریت پروژه‌ی تجارت الکترونیک سال در مؤسسه آپادانا، مدیر پروژه‌ی VOIP در شرکت رای مهر، مدیر عامل شرکت VOIPLANET را برشمرد. وی در حوزه‌ی بلاکچین، از شرکای اصلی پروژه‌های Trustee NW ، Trustee Fund و Routecoin، کارشناس سرمایه گذاری در پروژه های مرتبط با بلاک چین و ICO ها با سرمایه گذاری موفق در ده‌ها ICO است.

مهندس سعید خوشبخت

مهندس سعید خوشبخت دانش آموخته‌ی رشته‌ی مهندسی نرم افزار از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. در سابقه‌ی فعالیت‌های وی می‌توان مجری طرح گزارش‌های پایش صنعت بلاکچین برای مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری، تهیه‌ی نقشه‌ی راه شرکت مگفا در زمینه ورود به صنعت بلاکچین، مدیر پروژه‌ی طراحی و پیاده‌سازی سامانه ایجاد گواهی اصالت برای طرح‌های صنعتی و اختراعات بر بستر بلاکچین، مجری طرح مطالعاتی راه‌اندازی اکوسیستم مالی اسلامی مبتنی بر بلاکچین (دیجینار) و نیز مدیریت وب سایت آموزشی آی آر بلاکچین را می‌توان مشاهده کرد. فعالیت کنونی وی بر مشاوره درزمینه‌ی راه‌اندازی و مدیریت فارم‌های ماینینگ و طراحی سیستم‌های اطلاعاتی بر مبنای بلاکچین تمرکز یافته است.

مهندس سپهر محمدی

مهندس سپهر محمدی، رئیس هیأت مدیره‌ی کوینکس و انجمن بلاکچین ایران و مدیرعامل شتاب دهنده‌ی بلاکچین مچ(بَچ مَچ)، او بیش از ۲۰ سال سابقه‌ی فعالیت در زمینه‌ی فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک دارد و از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود در صنعت بلاکچین را آغاز کرده است. وی همچنین تجربه‌ی چند مورد جمع آوری پول به روش ICO را دارد و در حال حاضر به ICO های مختلف در این زمینه مشاوره می دهد

دکتر علیرضا خداکرمی

دکتر علیرضا خداکرمی دانش آموخته‌ی رشته‌ی پزشکی و پزشک عمومی است. از سوابق او می‌توان به ۵ سال کار در بورس ایران و یک سال کار در تریدینگ ارزهای دیجیتال اشاره کرد. او همچنین مدرس برنامه نویسی هوش مصنوعی در سایت‌های خارجی و مدرس تحلیل تکنیکال در بازارهای بورس و ارز دیجیتال است.

دکتر رضا شیرازی

دکتر رضا شیرازی. دکترای مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی و دارای مدرک DBA استراتژیک است. وی مدرس دانشگاه، فعال در حوزه سرمایه گذاری و تریدینگ نیز می‌باشد. از سوابق وی می‌توان مشاور سابق صندوق سرمایه گذاری آتیه اندیشان مس و مشاور کارگزاری‌های بورس ایران را نام برد. او هم اکنون مدرس تحلیل تکنیکال و مشاور سازمان‌ها در این زمینه و مشاور پروژه های کریپتوکارنسی می‌باشد.