چهارشنبه 23 آبان 1397

تتر با معرفی شریک بانکی خود به شایعات پایان داد

شرکت سازندهٔ ارز باثبات تتر (USDT) در طی بیانیه‌ای به تاریخ اول نوامبر، اعلام کرد که شریک بانکی جدیدی پیدا کرده است و با مهر تأییدی بر شایعات موجود، مشخص شد که شریک اعلام‌شده، بانک Deltec در باهاماس است.

شرکت تتر که پس از جدا شدن از موسسهٔ مالی Noble Bank که شریک مالی قبلی این شرکت بود، تحت تبلیغات منفی و اتهامات زیادی قرارگرفته بود، در بیانیهٔ منتشرشده اعلام کرده است که تمام موجودی این توکن، توسط دلار امریکا، پشتیبانی می‌شود.

بیت برگ

این بررسی، به‌ویژه شامل تجزیه‌وتحلیل فرآیندهای مالی، سیاست‌ها و روند کلی، بررسی کامل سابقهٔ سهامداران، ذی‌نفعان نهایی و کارمندان شرکت تتر، و ارزیابی توانایی ما برای حفظ پشتیبانی دلاری توکن ها در هرلحظه، و سیاست‌های مدیریتی خزانهٔ تتر بوده است.

توکن USDT در زمان نگارش این خبر، به‌طور گسترده‌ای نوسانات اخیر خود را بهبود داده و با مقدار کمی کاهش از مبلغ ۱ دلاری خود، در حدود قیمت ۰٫۹۹۸ دلار، معامله می‌شود.

پس از پخش شایعات گسترده‌ای در رابطه با پرداخت بدهی صرافی Bitfinex، و اینکه رئیس اجرایی هر دو نهاد، مشترک است، میزان مبادلات USDT در بازار ارزهای دیجیتال، اخیراً به‌طور قابل ملاحظه‌ای کاهش‌یافته بود.

در همین حال، صنعت ارزهای باثبات، در ماه‌های اخیر شاهد رشدی با سرعت‌بالا بوده و جریان کوچکی از رقابت ارزهای باثبات مبتنی بر دلار امریکا به وجود آمده، که در ماه اکتبر، مسیر خود را به صرافی‌های مطرحی چون OKEx و Huobi هموار نموده‌اند.


منبع:  بیت برگ 9 روز پیش

رویدادهای پیش رو


01
آذر
1397

اسپانیا – مایورکا
8 روز باقی مانده
07
آذر
1397

آمریکا – سانتاکلارا
14 روز باقی مانده