چهارشنبه 23 آبان 1397


نظر رهبران بزرگ جهان درباره ارزهای دیجیتال چیست؟

از آنجا که حساسیت بازار ارزهای دیجیتال برای بخش‌های نظارتی و توسعه سیاسی آشکار است، به همین خاطر رویکرد رهبران جهان و تفکرات آن‌ها درباره ارزهای دیجیتال در تعیین جهت مسیر حرکت بازار ارزهای دیجیتال در آینده بسیار مهم و تعیین‌کننده است.


2 ساعت پیش


مدیرعامل ریپل: ما همکار سوئیفت نیستم، رقیبش هستیم!

برد گارلینگهاوس (مدیرعامل ریپل) به تازگی در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی بلومبرگ ضمن برشمردن مزایای فناوری ریپل اعلام کرد «ارزش هر دارایی دیجیتال در درازمدت فقط بر مبنای راه‌حلی است که برای مسایل ارایه می‌کند.»


3 ساعت پیش


عرضه رمزارز باثبات منطبق بر قوانین اسلامی از سوی استارتاپ سوئیسی

به گزارش رویترز، شرکت اکس۸ ای‌جی (X8 AG) به تازگی موفق به دریافت مجوز از سوی دفتر نظارت شریعت (Shariyah Review Bureau) به منظور راه‌اندازی رمزارزباثبات (استیبل‌کوین) مبتنی بر شبکه اتریوم شده است. این رمزارز اکس۸ (X8) نام دارد.


3 ساعت پیش


بیت کوین ۵۰ برابر مفیدتر از طلا

بری سیلبرت اخیراً در واکنش به اخبار منفی منتشر شده در مورد صنعت ماینینگ و استخراج رمز ارزها، اظهار داشت: استخراج بیت کوین ۵۰ برابر مفید تر از استخراج طلاست.


۱ روز پیش


صرافی بایننس موسسه تحقیقاتی خود را راه‌اندازی کرد

بر اساس اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۸ نوامبر توسط بایننس که بزرگترین صرافی حال حاضر ارزهای دیجیتال می‌باشد، این صرافی به منظور مدیریت گزارشات تحقیقاتی در کلاس سازمانی، بخش تحقیقاتی مخصوص به خود را راه‌اندازی کرده است.


۱ روز پیش

رویدادهای پیش رو


01
آذر
1397

اسپانیا – مایورکا
8 روز باقی مانده
07
آذر
1397

آمریکا – سانتاکلارا
14 روز باقی مانده