پنج‌شنبه 26 مهر 1397


آینده بیت کوین چه خواهد بود؟

اگر با بیت کوین آشنایی دارید و به این فکر می‌کنید که چه آینده‌ای در انتظار آن خواهد بود و پیش بینی ها برای این ارز رمز محبوب چیست، این مقاله می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.


6 ساعت پیش


فول نود (Full Node) چیست؟

هر دستگاهی که به شبکه‌ی بیت کوین متصل می‌شود را نود (Node) می‌نامند و نودهایی که مستقیماً به بلاک چین بیت کوین وصل شده و تمام قوانین بیت کوین را می‌پذیرند، فول نود نامیده می‌شوند.


6 ساعت پیش


خرید vpn با بیت کوین

یکی از انگیزه های اصلی انتخاب یک سرویس شبکه خصوصی مجازی یا همان vpn، این است که فعالیت های اینترنتی نظیر جستجو در وب، هیستوری مربوط به دانلود ها و یا آدرس های IP به صورت خصوصی و محرمانه باقی بمانند.


22 ساعت پیش


سونی سیستم کپی‌رایت مبتنی بر بلاک چین راه‌اندازی می‌کند

سونی سیستم مدیریت حقوق دیجیتال بر روی بلاک چین ایجاد می‌کند. غول ژاپنی صنعت الکترونیک، سونی، نوعی سیستم جدید مدیریت حقوق دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین راه‌اندازی کرده است که ممکن است در سطح گسترده وارد بازار شود.


۱ روز پیش


بررسی کامل کیف پول Infinito

کیف پول ‌‌های دیجیتال به همراه سایر فناوری‌‌های مرتبط با ارز های ‌‌رمزنگاری تحول بزرگی در داد و ستد و سرمایه‌‌ گذاری اشخاص به وجود آورده‌‌اند.


۱ روز پیش


غول سرمایه گذاری، با دارایی ۷٫۲ تریلیون دلاری، در مسیر ارزهای دیجیتال!

بر اساس خبر منتشر شده در تاریخ ۱۵ اکتبر، شرکت سرمایه‌گذاری «فیدلیتی» که بیش از ۷٫۲ تریلیون دلار سرمایه در اختیار دارد، اعلام کرد که شرکت جدید «سرویس ارزهای دیجیتال فیدلیتی» (Fidelity Digital Asset Services) را راه‌اندازی کرده است.


۱ روز پیش

رویدادهای پیش رو


29
مهر
1397

آمریکا – لاس‌وگاس
3 روز باقی مانده
01
آبان
1397

مالت – سن‌ژولیان
5 روز باقی مانده
02
آبان
1397

انگلیس – لندن
6 روز باقی مانده
02
آبان
1397

امارات – دبی
6 روز باقی مانده
04
آبان
1397

سنگاپور – سنگاپور
8 روز باقی مانده
05
آبان
1397

آمریکا – آستین
9 روز باقی مانده